PETR CRHÁK LINO-MORAVA
tř. maršála Malinovského 386
686 01 Uherské Hradiště
e-mail: linomorava@tiscali.cz
tel/fax: +420 572 555 047

Pojiva pro potěry, potěry, vyrovnávací stěrky a přísady

Mapei


LATEX PLUS
Přísada do Nivorapidu pro zvýšení jeho pružnosti a přídržnosti k podkladu při vyrovnávání problematických povrchů.


LIVIGUM
Přísada ve vodní disperzi do vyhlazovacích stěrek a cementových malt.


MAPECEM
Speciální hydraulické pojivo pro provádění potěrů s rychlým úbytkem zbytkové vlhkosti (1 den) a kontrolovaným smrštěním.


MAPECEM PRONTO
Předmíchaná směs k přímému použití pro provádění potěrů s rychlým průběhem tvrdnutí, rychlým vysycháním a kontrolovaným smrštěním.


MAPEFLUID N200
Superplastifikátor pro výrobu betonu.


MAPESILENT PANEL
Systém pro akustickou izolaci plovoucích potěrů s použitím čtvercových panelů z elastoplastometrické membrány na bázi bitumenu a speciálních polymerů s výztuží z polyesteru spojeného s vrstvou krytiny z polyesterových vláken.


MAPESILENT ROLL
Systém pro akustickou izolaci plovoucích potěrů s použitím tkaninových pásů z elastoplastometrické membrány na bázi bitumenu a speciálních polymerů s výztuží z polyesteru spojeného s vrstvou krytiny z polyesterových vláken, která je na povrchu opatřena netkanou polypropylenovou modrou textílií.


NIVORAPID
Velmi rychle tvrdnoucí tixotropní vyrovnávací stěrka s velmi rychlým úbytkem zbytkové vlhkosti, vhodná i pro vyrovnávání svislých ploch.


PIANOCEM FINE
Jemná cementová směs k vyhlazování stěn a podlah


PIANOCEM MEDIO
Cementová tixotropní vyrovnávací stěrka vhodná i pro vyrovnávání svislých ploch a tloušťku vrstvy od 1 do 5 mm.

PLANICRETE
Syntetický latex pro zlepšení přídržnosti cementových malt k podkladu.


PLANIPATCH
Cementová tixotropní jemnozrnná vyrovnávací stěrka s velmi rychlým průběhem vysychání vhodná i pro vyrovnání svislých ploch v tloušťce vrstvy od 0 do 10 mm.


PLANITEX A
Lepidlo a vyrovnávací stěrka na bázi sádry.


PLANITEX D10 STANDFEST
Vysoce pevnostní, rychle se vytvrzující správková a stěrková směs na bázi alfa půlhydrátu síranu vápenatého, bez obsahu chromátů a s nízkým obsahem emisí (EMICODE EC1) pro tloušťky vrstev do 30 mm; použití v interiéru


TOPCEM
Speciální hydraulické pojivo ke zhotovování potěrů s normální dobou zpracovatelnosti, rychlým úbytkem zbytkové vlhkosti (4 dny) a kontrolovaným smrštěním.


TOPCEM PRONTO
Předem namíchaná malta připravená k použití pro potěry s rychlým úbytkem vlhkosti (4 dny), normální dobou zpracovatelnosti a kontrolovaným smrštěním.