PETR CRHÁK LINO-MORAVA
tř. maršála Malinovského 386
686 01 Uherské Hradiště
e-mail: linomorava@tiscali.cz
tel/fax: +420 572 555 047

Samonivelační a tixotropní stěrky

Mapei


FIBERPLAN
Samonivelační velmi rychle tvrdnoucí vyrovnávací stěrka vyztužená vlákny.


NIVORAPID
Velmi rychle tvrdnoucí tixotropní vyrovnávací stěrka s velmi rychlým úbytkem zbytkové vlhkosti, vhodná i pro vyrovnávání svislých ploch.


NOVOPLAN 21
Samonivelační rychle tvrdnoucí vyrovnávací stěrka pro tloušťky vrstev od 1 do 5 mm.


PIANODUR R
Samonivelační velmi rychle tvrdnoucí jemnozrnná vyrovnávací stěrka (12-24 hodin) pro tloušťky vrstvy do 3 mm, vhodná pro krytiny vystavené silnému provoznímu zatížení.


PLANIPATCH
Cementová tixotropní jemnozrnná vyrovnávací stěrka s velmi rychlým průběhem vysychání vhodná i pro vyrovnání svislých ploch v tloušťce vrstvy od 0 do 10 mm.


PLANITEX D10
Samonivelační podlahová stěrka na bázi alfa semihydrátu síranu vápenatého, bez obsahu chromátů a s velmi nízkým obsahem emisí, vhodná pro ruční i strojní zpracování a tloušťky vrstev od 1 do 15 mm; použití v interiéru.


PLANITEX D10 STANDFEST
Vysoce pevnostní, rychle se vytvrzující správková a stěrková směs na bázi alfa půlhydrátu síranu vápenatého, bez obsahu chromátů a s nízkým obsahem emisí (EMICODE EC1) pro tloušťky vrstev do 30 mm; použití v interiéru


PLANITEX D10 TURBO
Samonivelační rychle tvrdnoucí podlahová stěrka na bázi alfa semihydrátu síranu vápenatého bez obsahu chromátů s velmi nízkým obsahem emisí, vhodná pro ruční i strojní zpracování a tloušťky vrstev od 1 do 15 mm; použití v interiéru.


PLANO 3
Samonivelační rychle tvrdnoucí vyrovnávací stěrka určená zejména pro dopravu čerpadlem.


PLANOLIT 315
Samonivelační rychle tvrdnoucí vyrovnávací stěrka (24 – 72 hodin) pro tloušťky vrstev od 3 do 15 mm, určená pro použití v interiéru.

PLANOPUR
Samonivelační dvousložková pružná vyrovnávací polyuretanová stěrka, vhodná pro všechny typy podkladů, zejména pro podklady deformovatelné.


ULTRAPLAN
Samonivelační velmi rychle tvrdnoucí vyrovnávací stěrka pro tloušťky od 1 do 10 mm.


ULTRAPLAN ECO
Samonivelační velmi rychle tvrdnoucí vyrovnávací stěrka pro tloušťky od 1 do 10 mm s velmi nízkým obsahem organických těkavých látek.


ULTRAPLAN MAXI
Samonivelační velmi rychle tvrdnoucí vyrovnávací stěrka pro tloušťky vrstev od 3 do 30 mm.


ULTRAPLAN TURBO
Samonivelační extrémně rychle tvrdnoucí stěrka pro tloušťky vrstvy od 1 do 10 mm.